A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Липоводолинський ліцей
Липоводолинської селищної ради

Дев'ятикласники досліджували фізичні основи атомної енергетики

Дата: 07.02.2025 16:31
Кількість переглядів: 51

Чи може штучний інтелект допомогти у вивченні складних фізичних явищ? Дев'ятикласники нашого ліцею довели, що так! На уроках фізики вони досліджували тему "Фізичні основи атомної енергетики" та представили свої проєкти, використовуючи сучасні цифрові інструменти.

Використовуючи Canva, дев'ятикласники створили візуальні матеріали про основні АЕС України, їхнє розташування, потужність та роль у загальному енергобалансі країни. Окремий акцент був зроблений на екологічних ризиках: ядерних відходах, потенційних аваріях та впливі на довкілля.

Учні знайшли актуальні статистичні дані про споживання електроенергії в Україні за останні роки. Використовуючи Excel вони проаналізували ці дані, створили діаграми та візуалізації. Згодом, за допомогою ChatGPT та інших ШІ-інструментів, зробили висновки про роль атомної енергетики в енергетичній безпеці країни.

Використовуючи можливості ChatGPT, учні змоделювали можливі сценарії розвитку атомної енергетики України до середини XXI століття. У своїх дослідженнях вони розглянули новітні технології АЕС, екологічні виклики та шляхи їх вирішення, а також роль відновлюваних джерел енергії в майбутньому енергетичному балансі держави.

За допомогою ШІ-програм для створення зображень учні створили короткі комікси, що ілюструють екологічні проблеми атомної енергетики. Вони не лише описали можливі загрози, а й запропонували рішення, демонструючи своє розуміння теми через креативний підхід.

Ця робота стала яскравим прикладом того, як сучасні технології можуть допомагати в освіті, а також розвивати у школярів навички аналітики, критичного мислення та творчості.

 

Учитель фізики, Світлана Тимошенко

 

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було підтверджено