Урок англійської мови із застосуванням технік самооцінювання та взаємооцінювання

Дата: 23.02.2024 15:34

У рамках тижня показових уроків із застосуванням технік самооцінювання та взаємооцінювання 21 лютого проведений урок англійської мови у 3Б класі на тему: " Мій сніданок". Діти з великим задоволенням виконували вправи, переглядали відеоролики,охоче працювали над інтерактивним завданням на освітній платформі Learning Apps. Також учні мали змогу в ігровій формі повторити та систематизувати вивчений матеріал із теми "Food". Під час уроку здобувачі освіти здійснювали взаємооцінювання, яке передбачає партнерську взаємодію та допомогу один одному покращувати свої навчальні результати, а для виявлення рівня своїх знань учнями проведено самооцінювання.