Мовний батл

Дата: 23.02.2024 15:40

Міжнародний день рідної мови в Україні відзначають 24 роки поспіль.  Цей рік — не виняток. Як і раніше, очевидна істина: мова має значення. Підтримувати культурне розмаїття, захищати й утверджувати українську мову як державну – справа всіх українців. До Міжнародного Дня рідної мови учні 10-Б класу поставилися по-особливому і провели “Мовний батл”. Похизуватися здобутими знаннями зголосилися усі учні класу й проявили свої здібності в римуванні рядків, правописі слів, відгадуванні загадок. А також побували в ролі редакторів: шукали й виправляли помилки — хто  швидше й більше.

“Міжнародний день рідної мови – свято, яке нагадує про право кожного розмовляти рідною мовою у своїй країні”(Тарас Кремінь).

Людмила Глупак, учитель української

мови та літератури