Вікторина "Who knows English Better?".

Дата: 22.04.2024 15:41

У рамках проведення місячника англійської мови для учнів 3А та 3 Б класів проведено гру-вікторину "Who knows English Вetter?". Головна мета заходу - підвищення мотивації учнів до вивчення іноземної мови, розширення знань про культуру країни,мова якої вивчається.
     Вікторина розпочалася з представлення капітанів та назви команд. Найбільш цікавими для дітей виявилися завдання: "Розминка", "Людина","Продовж речення". Школярі вчилися формувати власні думки ,працювати в команді ,поважати своїх однолітків і дослухатися до їхньої точки зору.
      Діти виконували  кожне завдання старанно та творчо,отримавши багато позитивних емоцій.По завершенню вікторини були підведені підсумки.

Учитель англійської мови Яна Звада