Рідна, калинова - все це наша мова

Дата: 21.02.2024 15:44

Щороку 21 лютого увесь світ відзначає Міжнародний день рідної мови.
Рідна мова - це історія народу, його світогляд і культура. Вона стала для нас оберегом, символом єдності, ідентичності та інструментом боротьби за свою свободу.
Мовознавчу мозаїку "Рідна, калинова - все це наша мова" проведено сьогодні з учнями 4А класу. Під час заходу діти поринули у світ рідної мови, дізналися про її тернистий шлях, багатство та безмежні можливості. Наші читачі отримали чудову нагоду перевірити свої знання з української мови з теми "Числівник". Діти взяли участь у мовних іграх "Числівники у світі казок",  "Фразеологічний бар'єр",  розповідали прислів'я про мову, тлумачили їх.
Сподіваємося, що наша зустріч допоможе виховати глибоку повагу до духовного скарбу нації - мови.