Шевченко і Україна

Дата: 05.03.2024 15:45

Є імена, що увібрали в себе душу народу, стали часткою його життя. Саме таким для українців є імя Тараса Григоровича Шевченка - славетного і величного митця - людини планетарного масштабу.
   Березень за традицією у Липоводолинському ліцеї розпочався Шевченківським тижнем. Із метою гідного відзначення 210-ї річниці від дня народження Великого Кобзаря для учнів 9-А класу була проведена інтерактивна мандрівка «Шевченко і Україна», яка сприяла вихованню поваги до життя і творчості співця вільної України, залученню дітей до глибин шевченківської мудрості. Інформаційна хвилинка наповнила зміст уроку величними словами поета.
   Учні вкотре переконалися, що постать Тараса Шевченка є прикладом справжньої відданості і любові до рідної землі та українського народу.

Світлана Малиш, учитель української мови та літератури