Складаємо «тарілку здорового харчування»

Дата: 27.03.2023 15:50

Раціональне харчування – основа нашого здоров’я. Потрібно лише знати, з чого складається правильний раціон та сформувати його виходячи зі своїх смакових уподобань. Спеціалісти Гарвардської школи вирішили допомогти нам у цьому і розробили так звану «тарілку здорового харчування». На уроці курсу «Пізнаємо природу» учні п’ятих класів дослідили її склад та поради до розробки власної «тарілки». Діти зрозуміли, що важливо мати орієнтири – групи продуктів і їхню кількість на день, які потрібно покласти до своєї тарілки, щоб харчування приносило користь. На основі отриманих знань учні намалювали малюнки у вигляді «тарілки здорового харчування» та продуктів на ній спираючись на задані пропорції та власний смак.

Вікторія БАЗАРНА