Зустріч восьмикласників з очільницею бюро правової допомоги

Дата: 18.12.2023 15:53

У рамках проведення заходів до Всесвітнього дня прав людини для учнів 8-В класу Липоводолинського ліцею проведено зустріч з очільницею бюро правової допомоги Наталією Пилипенко на тему "Адміністративна відповідальність неповнолітніх".  Восьмикласники ознайомилися із правами, які діти набувають із 14 років,  дізналися про особливості адміністративної відповідальності неповнолітніх, види юридичної відповідальності за адміністративні проступки. Очільниця наголосила на тому, що у разі вчинення  правопорушення, які пов'язані з відшкодуванням майнового характеру, відповідальність несуть батьки, так як діти не мають власних джерел доходу та інформувала присутніх про випадки, при яких можливе застосування медіації як можливого   врегулювання конфлікту (спору) у позасудовому порядку.

Соціальний педагог Кревсун Оксана