Вишиванка - перлина України

Дата: 16.05.2024 16:16

Вишиванка - один з головних символів українського народу, який зберігає його коріння, ідентичність, розуміння себе. Це мистецтво наших предків, його душа, що символізує пам'ять, порядність, вірність та любов.
     16 травня для здобувачів освіти 7-А класу відбувся урок "Вишиванка - душа українського народу". Діти дізналися історію святкування Дня вишиванки, пригадали українських діячів, які досліджували вишиванку. Ліцеїсти розкрили символи основних кольорів, притаманних українській вишивці. Порівняли  її техніку та орнаменти, що використовуються в різних селах і містах України. Також дітей зацікавила сучасна вишиванка. Вони із захопленням розглядали моделі відомих українських дизайнерів. Адже наш традиційний одяг презентується не лише на Батьківщині, а й усьому світі, та користується шаленою популярністю.
     Українська вишивка пройшла довгий та нелегкий шлях до наших днів. Тож ми зобов'язані не тільки не втратити цей скарб, а й примножити його та передати у спадок нашим нащадкам.

Аліна Зіневич