Результати ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України

Дата: 28.02.2024 16:26

З 20 по 23 лютого учні ліцею презентували свої наукові проєкти на обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України. 4 учні стали призерами та переможцями конкурсу:

Відділення фізики і астрономії

Секція аерофізика та космічні дослідження

Живоглядова Катерина ІІІ місце  (науковий керівник Тимошенко С.)

Відділення інженерії та матеріалознавства

Секція екологічно безпечні технології та ресурсозбереження

Мироненко Вікторія І місце (науковий керівник Тимошенко С.)

Секція аерокосмічна техніка та оборонні технології

Семеліт Тимофій І місце (науковий керівник Тимошенко С.)

Відділення інформаційних технологій

Секція комп’ютерна інженерія

Солоніков Євген ІII місце (науковий керівник Лизогуб І.)

Вітаємо призерів та переможців з великим досягненням та блискучою перемогою!  Ваші наукові зусилля, талант і відданість отримали визнання і ви вже зараз стали прикладом для інших.

Ця перемога – результат вашого наполегливого навчання та цілеспрямованої роботи. Ви здійснили ще один крок у своєму науковому розвитку, і це важливо. Нехай це буде лише початок вашого яскравого наукового шляху!

Бажаємо вам подальших творчих досягнень, нових відкриттів та натхнення для подальших наукових висот. Ви – справжні герої, і ми пишемося вашими здобутками. Вітаємо ще раз і бажаємо яскравого майбутнього!

Керівник наукового товариства «Мудра сова», Світлана Тимошенко