Впровадження цифрових технологій у початковій школі

Дата: 06.11.2023 16:41

Трансформація освіти та розвиток цифрових технологій у початковій школі представляють собою значущі та важливі процеси, спрямовані на вдосконалення навчання та підготовку учнів до вимог сучасного світу. Саме на засіданні ЦМК предметів початкової школи педагоги обговорили етапи розвитку цифрових технологій у початковій школі та з’ясували,   як швидко та інтенсивно освіта трансформується в сучасному світі під впливом технологій. Прослухавши доповіді колег, присутні прийшли до висновку, що правильне використання цифрових засобів може покращити навчання, зробити його більш доступним та індивідуалізованим, а також підготувати учнів до вимог сьогодення.

Голова ЦМК предметів початкової школи Галина ВОВНИЦЬКА