Творчість Шевченка очима дітей

Дата: 12.03.2024 16:45

Цьогорічні березневі дні в Україні проходять під знаком відзначення 210 річниці з дня народження Тараса Григоровича Шевченка - поета, художника, академіка.
      У рамках проведення Шевченківського тижня в освітньому закладі організовано виставку стінгазет, плакатів, стендів, присвячених цій знаменній події. Серед представлених робіт - ілюстрації до творів Шевченка, портрети поета. Ці роботи показують сприйняття сучасними дітьми творчості Кобзаря.
      Цікавинкою цієї виставки є те, що можна простежити наступність поколінь, адже тут представлені роботи і сучасних ліцеїстів, й учнів, які вже закінчили наш освітній заклад.
 Переглянути виставку робіт можна до кінця березня.

Микола Грицай, вчитель історії