«Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним!»

Дата: 15.05.2024 16:48

10 травня 2024 року в нашому ліцеї було проведено день цивільного захисту.

Основними завданнями проведення Дня ЦЗ є вдосконалення теоретичних знань і практичних навичок учнів та персоналу школи щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, а також виконання законодавчих актів з цивільного захисту та безпеки життєдіяльності.
Протягом дня Цивільного захисту були організовані та проведені цікаві різноманітні заходи, до яких  долучились всі учні ліцею разом з вчителями. Також до нас завітали з пізнавальною програмою міжрегіональний центр швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Для дітей були проведені заняття з мінної безпеки, домедичної допомоги, дії в надзвичайних ситуаціях.

Бережіть своє здоров’я і життя!

Будьте обережні!

Микола Вовк