Взаємовідвідування уроків вчителями гуманітарних дисциплін: обмін досвідом та нові ідеї
У рамках підвищення професійної майстерності вчителів у Липоволинському ліцеї протягом листопада місяця відбулося взаємовідвідування уроків педагогами гуманітарного циклу. Основна мета цієї роботи – обмін досвідом, впровадження сучасних методик викладання та вдосконалення педагогічної практики
Вчителі застосовували сучасні підходи до викладання предмету.
Уроки характеризувалися використанням інтерактивних технологій, таких як групова робота, дискусії, ігрові елемени, інтерв'ю з поетом, виразне читання та аналіз поезій, висловлення власних вражень від прочитаного, використання онлайн платформ: wordwall, learningapps, Classtime та штучного інтелекту Gamma.App.
Активно застосовували мультимедійні презентації, відеоматеріали та онлайн-ресурси для підтримки навчального процесу. Проводилися фізкультхвилинки.
Учні демонстрували високий рівень залученості через інтерактивні завдання та обговорення, що сприяло розвитку критичного мислення.
Відвідування уроків виявилося ефективним інструментом для вдосконалення професійних навичок вчителів та поглиблення знань педагогів про сучасні методики.
Вчитель зарубіжної літератури
Яна ЗВАДА