Тиждень здорового харчування «Правильне харчування - запорука міцного здоров’я»

Дата: 18.11.2022 16:57

З 7 по 11 листопада в Липоводолинському ліцеї було проведено тиждень здорового харчування, основна мета якого пропаганда культури здорового харчування, захист, збереження і розвиток здоров’я підростаючого покоління. Тиждень розпочався анкетуванням «Що ти знаєш про правильне харчування?», класними керівниками були проведені виховні години, у ході яких вчилися складали правильне меню харчування. Учні початкової ланки взяли участь у онлайн-виставці «Осінні фантазії», де мали можливість проявити творчість і креативність, учнівським самоврядуванням було створено відеоміст «Здоров’я-це правильне харчування», в якому звернулися до однолітків із закликом дотримуватися правил здорового харчування.

Сьогодні говорити про здорове харчування модно! Адже здорове харчування – це не тільки гарне самопочуття, але і любов і повага до себе, прагнення до здорового та довгого життя.

Педагог-організатор