Участь у "Flex"

Дата: 07.11.2019 11:35

12 жовтня 2019 року ми взяли участь у програмі обміну майбутніх лідерів під назвою «Flex». Ми змогли перевірити рівень наших знань, відчули дух суперництва та відкрили в своєму житті багато нового. Всі учасники мали змогу поспілкуватися не лише з своїми однолітками та переможцями програми, а й із представниками незалежної комісії США. Також ми отримали море вражень та позитивних емоцій.

«Flex» - це гарна змога перевірити свій рівень знань з англійської мови та позмагатися за право навчатися один рік в американській школі. Тому ми радимо всім бажаючим учням 8-10 класів ознайомитися з правилами та взяти участь у програмі в наступному році.

Інформацію надали учениці 10 класу Лимарь Катерина та Капуста Альона