Він був першим

Дата: 27.02.2020 12:29

«Він був першим» - так називалася пошуково-дослідницька робота, яку презентувала учениця 10 класу Липоводолинської спеціалізованої школи I - III ступенів  Корнієнко Маргарита  під час проведення I етапу краєзнавчої конференції учнівської молоді «Герої сучасності – серед нас», який відбувся 25 березня 2020 р. в Будинку для дітей та юнацтва. Робота розкриває участь випускника нашої школи Пшенічнікова Олексія в АТО, який добровольцем, першим серед  інших липоводолинців, пішов захищати територіальну цілісність України. За три тижні до офіційного оголошення початку антитерористичної операції старший солдат, механік-водій бойової машини «Ураган» Олексій Пшенічніков розпочав військову службу у 27-ому ракетно-артилерійському полку. Зустрічі з ним у шкільному музеї, бесіди,  перегляд  відеоматеріалів, численних світлин, листів сприяли глибокому дослідженню перебування нашого колишнього учня у вирі військових дій.

За рішенням журі Корнієнко Маргарита зайняла I місце і буде презентувати результати своїх досліджень на обласному форумі патріотичних справ учнівської молоді «Голос крові: ми - українці».

Учитель історії Гриценко Н. М.