День здоров’я у нашій школі

Дата: 07.04.2021 16:22

Щороку, 7 квітня, Україна відзначає Всесвітній день здоров’я з метою популяризації здорового способу життя, формування негативного ставлення до шкідливих звичок.

Ці питання є особливо актуальними, тому в нашій школі теж був проведений День здоров’я.

Протягом дня діти створили «Квітку здоров’я» і дізналися, що треба робити, щоб бути здоровими.

У вестибюлі діяла виставка плакатів «Здоров’я очима дітей». Для учнів 3 А та 4 Б класів медичною сестрою Нестеренко І.А. була проведена година спілкування «Здорове харчування».

На освітній платформі Teams для членів учнівського самоврядування розміщена відео екскурсія «Крокуємо до здоров’я».

Для учнів ГПД була проведена гра-бесіда «Мандрівка країною Здоров’я».

Сподіваємось, що учні берегтимуть своє здоров’я, адже здорові діти – здорова нація!