Участь в інтелектуальному конкурсі

29 лютого 2020 року школярі Липоводолинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів стали учасниками міжрегіонального турніру юних інтелектуалів з гри "Що? Де? Коли?" серед команд закладів освіти Полтавської та Сумської областей, присвяченому 25-річниці заснування інтелектуального руху на Гадяччині. Змагання пройшли змістовно, насичено та завершилися привітаннями переможців і нагородження їх грамотами. До того ж захоплююча гра "Що? Де? Коли?" - це не лише нові знання, а й цікавий відпочинок та дружнє спілкування з однолітками.

08:30 02.03.2020

Про підсумки участі учнів школи у МАН

Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт проводиться з метою інтелектуального, творчого, духовного розвитку учнівської молоді .

15:45 28.02.2020

За високі здобутки та особливі успіхи у навчанні

Вітаємо Анну Фесун, ученицю 9 класу, яка за високі здобутки  та особливі  успіхи у навчанні  отримала  стипендію голови Сумської обласної державної адміністрації. Бажаємо Анні  творчого натхнення, успіхів, підкорення нових інтелектуальних вершин!

15:36 28.02.2020

Він був першим

«Він був першим» - так називалася пошуково-дослідницька робота, яку презентувала учениця 10 класу Липоводолинської спеціалізованої школи I - III ступенів  Корнієнко Маргарита  під час проведення I етапу краєзнавчої конференції учнівської молоді «Герої сучасності – серед нас», який відбувся 25 березня 2020 р. в Будинку для дітей та юнацтва. Робота розкриває участь випускника нашої школи Пшенічнікова Олексія в АТО, який добровольцем, першим серед  інших липоводолинців, пішов захищати територіальну цілісність України. За три тижні до офіційного оголошення початку антитерористичної операції старший солдат, механік-водій бойової машини «Ураган» Олексій Пшенічніков розпочав військову службу у 27-ому ракетно-артилерійському полку. Зустрічі з ним у шкільному музеї, бесіди,  перегляд  відеоматеріалів, численних світлин, листів сприяли глибокому дослідженню перебування нашого колишнього учня у вирі військових дій.

12:29 27.02.2020

День водно-болотних угідь

Протягом лютого 2020 року у КЗ Липоводолинська СШ І-ІІІ ст. проведено ряд заходів, приурочених Дню водно-болотних угідь. Учні 8Б класу підготували інформацію про водно-болотні угіддя Сумщини, заповідні території водно-болотних угідь рідного краю. Учні шостих класів переглянули тематичні фільми та у ході обговорення дійшли висновку щодо необхідності збереження цих угідь.

12:34 20.02.2020

Герої не вмирають

Спасибі вам, що ви стояли міцно, Стояли, бо не знали вороття… Спасибі раненим й загиблим, Бо не ховали ви від куль свої життя!

09:13 19.02.2020

Участь у конкурсі

11 лютого учні нашої школи взяли участь у районному етапі Всеукраїнського фестивалю конкурсу дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» в номінації «художнє виконавство» - «Співограй». Учасники були представлені двома віковими групами (середня та старша). Діти нагороджені грамотами І ступеня.

16:05 11.02.2020

УВАГА! Призупинення занять

Відповідно наказу від 10.02.2020 № 29 в КЗ Липоводолинська СШ І-ІІІ ст. призупинено освітній процес за очною формою навчання для учнів 1 - 4-х класів з 11 по 14 лютого 2020 року. Заняття будуть проводитися за дистанційною формою навчання. Завдання будуть публікуватися на сайті школи в розділі Дистанційне навчання

16:45 10.02.2020

Про хід олімпіад

Завершився ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2019/2020 навчальному році, які традиційно проводяться з метою пошуку, підтримки та розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді.

16:20 31.01.2020