Герої не вмирають

Спасибі вам, що ви стояли міцно, Стояли, бо не знали вороття… Спасибі раненим й загиблим, Бо не ховали ви від куль свої життя!

09:13 19.02.2020

Участь у конкурсі

11 лютого учні нашої школи взяли участь у районному етапі Всеукраїнського фестивалю конкурсу дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» в номінації «художнє виконавство» - «Співограй». Учасники були представлені двома віковими групами (середня та старша). Діти нагороджені грамотами І ступеня.

16:05 11.02.2020

УВАГА! Призупинення занять

Відповідно наказу від 10.02.2020 № 29 в КЗ Липоводолинська СШ І-ІІІ ст. призупинено освітній процес за очною формою навчання для учнів 1 - 4-х класів з 11 по 14 лютого 2020 року. Заняття будуть проводитися за дистанційною формою навчання. Завдання будуть публікуватися на сайті школи в розділі Дистанційне навчання

16:45 10.02.2020

Про хід олімпіад

Завершився ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2019/2020 навчальному році, які традиційно проводяться з метою пошуку, підтримки та розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді.

16:20 31.01.2020

Долучилися до флешмобу

Учні 6А класу КЗ Липоводолинська СШ І-ІІІ ст. долучилися до флешмобу до Дня Соборності України, який проводить Український мовно-інформаційний фонд України НАН України "Словники України онлайн". Головна мета флешмобу - пропагування української мови, підтримка та популяризація української словникарської продукції.

16:10 24.01.2020

Історична година "Ми українці!

20 січня 2020 року з учнями 9 А класу проведена історична година "Ми - українці", приурочена Дню соборності. Учні ознайомились із поняттям "соборність", дослідили історичний шлях українців до соборності, боротьбу за рідну мову та незалежність.

14:07 22.01.2020

Зимові канікули – пора відпочинку та незабутніх вражень

Зима – чудова пора року. Це новорічні свята, зимові розваги і те, чого найбільше очікують наші діти – канікули. Зимові канікули дають змогу школярам перепочити від навчання, більше поспілкуватися з близькими, друзями та присвятити час улюбленим заняттям. А ще канікули – чудовий час розваг, подорожей та екскурсій.

11:13 14.01.2020

Про хід олімпіад

Розпочався ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів. Перша олімпіада з трудового навчання. Здобули три перемоги:

16:03 13.01.2020

Педагогічна рада – один із ефективних засобів підвищення професійної майстерності педагога

Сучасність вимагає нових підходів до освітнього процесу, нових методів, форм подання навчальної інформації, тому вчителі школи постійно підвищують свій професійний рівень, педагогічну майстерність, загальну культуру, намагаються йти в ногу з часом.

15:18 13.01.2020

Стрес як ресурс

9 січня 2020 року практичний психолог Запорожець В.В. та соціальний педагог Кревсун О.В. провели практичне заняття "Стрес як ресурс" із педагогами КЗ Липоводолинська СШ І-ІІІ ступенів. Вчителі отримали інформацію щодо фаз стресу, його впливу на фізичне та психологічне здоров'я, стратегій поведінки у стресових станах. Практичні вправи були спрямовані на формування навичок саморегуляції негативних емоційних станів, зміну внутрішніх установок щодо реагування на стресові ситуації, визначення ресурсів.

16:21 10.01.2020