Методичні «фішки» для уроків гуманітарного циклу
Сучасні цифрові інструменти відіграють важливу роль в освітньому процесі. Вони не лише полегшують доступ до інформації, але й сприяють розвитку критичного мислення, творчості та співпраці серед учасників навчального процесу.
З метою обміну досвідом із використання онлайн-інструментів під час навчання, надання практичних порад щодо роботи з ними, 27 березня відбулося засідання ЦМК учителів суспільно-гуманітарних дисциплін на тему «Методичні «фішки» для уроків гуманітарного циклу». Людмила Глупак презентувала інтерактивний застосунок Iemoji, який дозволяє візуалізувати навчальний матеріал і зробити його більш доступним та цікавим для учнів. Валентина Молошна ознайомила учасників засідання із ефективним онлайн-інструментом Festisite. Він дозволяє поєднувати текст, зображення і взаємодію. Використовується для творчих завдань, розширення лексичного запасу здобувачів освіти. Лариса Карпенко розповіла про переваги освітньої онлайн-платформи Pi-stacja UA, яка надає учням вільний доступ до якісних навчальних матеріалів. Микола Грицай наголосив, що саме інтерактивні вправи, створені завдяки цифровим застосункам, дозволяють педагогам швидко оцінювати знання ліцеїстів, отримувати миттєвий зворотний зв'язок.
Отже, використання онлайн-інструментів в освітньому процесі допомагає створити стимулююче та захопливе середовище для навчання.
09:34 28.03.2025