Тематичні тижні. Акції

Продовжуємо участь в обласній акції #ПІДТРИМАЄМОГЕРОЇВ

Липоводолинські ліцеїсти доєдналися до акції травневої активності, створивши фотомоб "Така чудова українська мить".  Мить - це можливість побачити і поділитися зі світом добром, красою, частинкою свого всесвіту, краєвидами рідного краю. Дякуємо кожному, хто оберігає наш спокій💛 Активність червня- відеоролик 🎥 "Посмішка підтримує". Підтримайте вподобайками ❤️

15:05 24.05.2024

#ПІДРИМУЄМОГЕРОЇВ

Участь  Липоводолинських ліцеїстів в обласній акції #ПІДРИМУЄМОГЕРОЇВ продовжується.  Активність травня комікс "Українські Чорнобаївки" Активність квітня – фотомоб «Така чудова українська мить». Роботи виставляються з 20 до 26 травня.

16:17 02.05.2024

#ПІДТРИМУЄМО#ГЕРОЇВ#

До березневої активності обласної акції «Підтримуємо Героїв» – відеозвернення «Подяка моєму Герою» – долучилися і ліцеїсти Липоводолинського ліцею. У своїх зверненнях діти висловлювали слова щирої вдячності, побажання стійкості та мужності, віру у силу ЗСУ.

16:02 04.04.2024

Зустріч восьмикласників з очільницею бюро правової допомоги

У рамках проведення заходів до Всесвітнього дня прав людини для учнів 8-В класу Липоводолинського ліцею проведено зустріч з очільницею бюро правової допомоги Наталією Пилипенко на тему "Адміністративна відповідальність неповнолітніх".  Восьмикласники ознайомилися із правами, які діти набувають із 14 років,  дізналися про особливості адміністративної відповідальності неповнолітніх, види юридичної відповідальності за адміністративні проступки. Очільниця наголосила на тому, що у разі вчинення  правопорушення, які пов'язані з відшкодуванням майнового характеру, відповідальність несуть батьки, так як діти не мають власних джерел доходу та інформувала присутніх про випадки, при яких можливе застосування медіації як можливого   врегулювання конфлікту (спору) у позасудовому порядку.

15:53 18.12.2023

Національний рекорд України флешмоб до Дня ментального здоров'я.

Цього року до Дня ментального здоров'я здобувачі освіти 2-А класу Липоводолинського ліцею разом з соціальним педагогом Кревсун Оксаною та класним керівником Вовницькою Галиною приєдналися до флешмобу #руханкасили  від лідера Руху JuniorS Олександра Педана.  57112 учасників та учасниць із 1904 навчальних закладів України  долучилися  до флешмобу #руханкасили.  Ми разом встановили новий рекорд України за найбільший Всеукраїнський онлайн-флешмоб до Дня ментального здоров'я. Це перший рекорд для нушенят. Працюємо на Перемогу!

11:22 18.12.2023

#КВІТЧЕЛ#САД_МИРУ

Квітчел - це квітка чеснот людини. Ідея гри - створення квітки чеснот людини, родини як символ миру та об'єднання сім'ї. Гра Квітчел була створена одеськими психологами у 2015 році, заради найбільшої мрії у світі - МИРУ🕊️! Гасло гри: мир, рід, родовід! Вихованці табору "Веселка" Липоводолинського ліцею створили квітку Квітчел та оформили віночок чеснот. Тим самим підтримали культуру миру, яка є у кожному з нас.

10:49 07.06.2023

#ДИСТАНЦІЙНИЙТИМБІЛДІНГ

Весняні канікули цьогоріч розпочалися з чудового, позитивного Дня щастя. Протягом тижня з 20-26 березня 2023 року учні  Липоводолинського ліцею взяли участь у фоточеленджі "Щастя у простих речах". А щастя – у простих речах, В горнятку вранішньої кави, У поцілунку на твоїх плечах, І в дотиках ласкавих. А щастя, в посмішці дитячій, В краплинці теплій на щоці, У небі, сонці і старенькій дачі Де можете зібратись, геть усі. А щастя, у здоров’ї рідних, В очах закоханих вночі В черешні, що так буйно квітне В пташках співучих навесні. А щастя, в затишку сімейнім У фільмах, у поїздках, у дощі У посмішках разом-шалених І дотиках легеньких по руці. А щастя, у маленькому чеканні В сніданках теплих з молоком У неймовірному бажанні І в променях, що грають за вікном. А щастя-просто в поцілунку, У спокої, у мирі, у сім’ї.. В житті, що є найбільшим-подарунком А щастя, проживає у душі! Воно не потребує діамантів, Машин, квартир, шалених перемог… Лиш оцінити вчасно, варто Те щастя, що дарує часто Бог!!!

16:00 27.03.2023

Тепла долоня

Неймовірне щастя мати в своєму житті людину, якій телефонуєш у глибокій депресії, а  завершуєш розмову з божевільним бажанням жити!       24 березня 2023 року з учителями початкових класів Липоводолинського ліцею соціальний педагог провела практикум «Підтримуюче коло спілкування: ТЕПЛА ДОЛОНЯ». Учасники заняття працювали в команді, кожен для себе створив колаж підтримки. Велику увагу приділили долоням, адже вони допомагають нам відчувати і пізнавати світ, будувати життя, а також можуть бути додатковим ресурсом. Протягнута рука допомоги  буде неймовірно важливим першим кроком.       Дуже добре мати друзів, які є підтримкою. Тому на завершення заняття, кожен учасник отримав завдання на тиждень (бути "таємним" другом) для колеги, а також подарунок - буклет "12 фраз для підтримки".  Зустріч була емоційною, позитивною та корисною.

15:51 27.03.2023