Вшановуємо пам'ять Великого Кобзаря

Кожного року в Липоводолинській спеціалізованій школі І –ІІІ ступенів проводяться заходи, якими ми вшановуємо пам'ять великого сина українського народу. Шевченківський тиждень відбувся організовано й продумано.

14:08 12.03.2021

Виховний захід "Шляхами Тарасової долі"

Сьогодні у шкільну бібліотеку Липоводолинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів завітали вихованці груп подовженого дня разом із вихователями Г.В.Жогло та В.В.Решітько. Для них був проведений виховний захід "Шляхами Тарасової долі" з нагоди вшанування пам'яті Великого Кобзаря - Тараса Григоровича Шевченка.

15:33 05.03.2021

"Цікаве про Тараса Шевченка"

Годину спілкування "Цікаве про Тараса Шевченка" проведено для учнів 8В класу Липоводолинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів.

15:26 05.03.2021

День зустрічі птахів

В рамках проведення Всеукраїнської акції "День зустрічі птахів" для учнів 1- Б класу, був проведений виховний захід "Осілі та перелітні птахи". Школярі мали змогу переглянути відео про птахів, що зимують поруч з нами та тих, які скоро повернуться з теплих країв, а також прослухали, як співають пташки. По завершенню заходу учні розфарбували малюнки та отримали солодкий сюрприз.

15:44 03.03.2021

Місячник початкових класів

З 1 по 26 лютого 2021 року в Липоводолинській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів проходив місячник початкових класів.    У цей період плідно і згуртовано працювали вчителі та учні.

14:52 03.03.2021

Учитель року 2021

З 15.02.2021 по 26.02.2021 тривали конкурсні випробуання ІІ (регіонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021», що проходили в дистанційному форматі для учасників усіх номінацій.

12:33 27.02.2021

НАЙКРАЩИХ УЧНІВ СУМЩИНИ ВІДЗНАЧЕНО СТИПЕНДІЄЮ ГОЛОВИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Серед найталановитіших, найобдарованіших дітей є і учениця 10 класу Липоводолинської СШ І-ІІІ ступенів, Сельніцина Дар’я. Церемонія вручення першої стипендії голови обласної державної адміністрації відбулась у м. Суми 25 лютого 2021 року в приміщенні Палацу культури «Хімік» ПАТ «Сумихімпром». Серед нагороджуваних – 52 учні закладів загальної середньої освіти та закладів інституційного догляду та виховання дітей, 6 – професійної (професійно-технічної) освіти. Із них переможці олімпіад – 31, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, конкурсів творчо-естетичного спрямування та лідери учнівського самоврядування – 16, спортивних змагань – 11.

12:26 27.02.2021